Návštěva Central Parku a setkání se Selenou Gomez!

This post may contain affiliate links. Disclosure here.

Dnešní článek bude navazovat na mé povídání o New Yorku. Budu se věnovat druhému dni za oceánem, který byl pro nás klíčový. Byl to den, kdy jsme se setkaly se Selenou Gomez. Ale vezmu to hezky postupně.

Setkání se Selenou mělo proběhnout v pět hodin odpoledne místního času, s tím, že jsme tam měly být nejpozději ve tři. Celá akce se konala v nové puma store prodejně asi deset minut pěšky od našeho hotelu. Protože jsme chtěly využít každou volnou chviličku v NY, rozhodly jsme se si nařídit budík už na osmou hodinou ráno. Pro někoho je to možná brzy, pro nás to bylo tak akorát vzhledem k tomu, že jsme šly spát mezi desátou a jedenáctou a náš den byl díky časovému posunu o pět hodin delší.

Nakonec jsme se probudily obě už v šest hodin ráno, což mi připadalo naprosto šílené. Pak jsme si ale spočítaly, že v Londýně bylo vlastně deset hodin dopoledne. Jet lag dělá divy. Rozhodly jsme se tedy, že si zajdeme kolem osmé na snídani a pak půjdeme na procházku do Central Parku, který je pár minut pěšky od hotelu.

Vypadalo to tam úplně jako ze Sám doma a to hned z několika míst! Takže si nejsem jistá, jestli jsem byla na tom konkrétním místě – asi se na to budu muset podívat ještě jednou :D. Klasicky jsme udělaly několik fotek, prozkoumaly větší část parku a vydaly se zpět do hotelu.

Cestou za setkáním se se Selenou jsme měly možnost vidět opět spoustu mrakodrapů, na které jsme si během druhého dne už zvykly. Co nás ale překvapilo, byla tato katedrála (?) mezi všemi těmi budovami. Měly jsme také možnost vidět, kde je studio Jimmyho Fallona, ve kterém žertuje se všemi jeho účinkujícími. Jeho hostem byla den předem samozřejmě Selena, ale to jsme se dozvěděly až později.

Na místo jsme dorazily o půl hodiny dříve. Na takové akce se vyplatí jít s časovou rezervou, i když máte jistotu, že na vás dojde. Bylo nás tam kolem dvaceti šesti, třiceti, nejsem si jistá. Ještě než nás pustili do obchodu, dostali jsme každý (ano, i kluci tam byli) poukázku na dvěstě dolarů, které jsme mohli uplatnit na jakékoliv zboží z prodejny. I na kolekci Seleny, která byla pochopitelně dražší.

Na nakupování jsme dostali asi hodinu a půl, vzhledem k tomu, že měla Selena do prodejny dorazit až kolem páté. Nicméně organizátoři si dali opravdu záležet a všechny nás svolali s časovou rezervou, aby nikdo nepřišel o Seleny příchod.

Nebudu říkat, že jsem nebyla nervózní, byla jsem. Bylo to ale úplně zbytečné. Pokud mě znáte nebo sledujete delší dobu, určitě víte, že jsem měla už několik zkušeností pár celebrit potkat. Ale tohle setkání hodnotím jako nejlepší z nich. A to jsem nikdy neprahla Selenu potkat. Mám ráda její písničky, ale nikdy by mě nenapadlo, že budu mít možnost se s ní setkat. Obzvlášť když mi bylo čtrnáct a koukala jsem na ni na Disney Chanellu :D.

Musím ale říct, že je opravdu milá. Každého (hned několikrát!) objala, na každého si udělala čas. Nebylo to jenom “fotka a čau”. Opravdu s každým se zastavila a popovídala si. Vážně jsem za to setkání moc ráda.

Celý den uběhl hrozně rychle. Po pár hodinách jsme byly opět na cestě do našeho hotelu, kde nás čekala druhá a zároveň poslední noc. Plné načerpaných dojmů jsme to opět vzaly přes Times Square. Tuším, že až po tom všem jsem si konečně uvědomila, že to není jen sen, že se to skutečně stalo.

Z dnešního povídání je to vše. V posledním článku z New Yorku se můžete těšit na další krásná místa, která New York nabízí. Snad se máte všichni krásně a snad jste všichni doma a zdraví.

Budu se na vás těšit zase příště 🙂

Sharing is caring!

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *